O firmě František Šimšálek - zahradní technika
Produkty, které u nás nakoupíte
Novinky ve světě zahradní techniky
Akční nabídka
Al-KO zahrada + hobby
Stihl
DAKR
Tanaka
Fiskars


O FIRMĚ VARI
Společnost VARI, a.s. se zabývá výrobou a prodejem zahradní, farmářské a malé komunální techniky.
Je známá především jako producent multifunkčních stavebnicových systémů Terra a VARI s bohatou škálou aktivního a pasivního příslušenství určeného pro sečení, mulčování, kultivaci a orbu. Ve své nabídce disponuje i příslušenstvím určeným pro obce a komunální služby. Je to zejména aktivní příslušenství pro údržbu a úklid veřejných obecních ploch a pozemků , zde jsou v nabídce radlice, frézy, a kartáče pro zimní a podzimní úklid.
V posledních letech se společnost stále více soustřeďuje na výrobu jednoúčelových strojů určených k údržbě nepravidelně sečených travnatých ploch, stává se specialistou na sečení vysoké trávy a úpravu náročných zanedbaných terénů. Inovované produkty bubnového sečení splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti, nutné pro vstup na západní trhy. Nejznámějším a nejprodávanějším jednoúčelovým strojem je bubnová sekačka Adela, určená k sečení vysoké trávy. Stále atraktivnější novinkou na českém trhu se stávají mulčovače určené pro zpracování vysoké trávy bez nutnosti sběru.
Společnost VARI představuje i novou řadu elektrocentrál a v neposlední řadě se začíná zabývat vývojem a výrobou víceúčelových plastových lodí určených pro rekreační a sportovní využití.

Úzká spolupráce společnosti VARI,a.s. s největším výrobcem spalovacích motorů na světě společnosti HONDA, dává výrobkům VARI obrovskou devizu kvality v podobě kvalitních motorů HONDA OHV a OHC.